Táboření v Čokan Tate Yumni 2017


Tabor2017

Ogle czaksi, Onspe Ohanke, Aphápi nonpa, ohiyniyang tínza, Řekuš, Emilie, Filip, Adam, Jonáš, Miloš, Tobias, Petr, Kvítek prérie, Studánka, Minul, aby trefil, Vytrvalá v bouři, Hříva mustanga, Alice, Jakub, Raněn v boji, ten, který má dvě tváře, Smělý, Vítr ve vlasech, Ina, Šimon, Malý rys, Sluneční puma, Jiskra léta, Sněžný Drozd, Jesterka, Antilopa, Elliott, Loví ve dne, Pírko, Nicol, Četanwin, Honza, Mato Tanka, Šipipi,

Táboření v Čokan Tate Yumni 2016


Tabor2016

Ztracené kopí, Mikuláš, Ina, Hříva mustanga, Sluneční Puma, Jana, Raněn v boji, Studánka, Minul, aby trefil, Malý Oheň, Smělý, Jakub, ten, který má dvě tváře, Jiskra léta, Kvítek prérie, Alice, Adam, Tobias, Jonáš, Miloš, Valérie, Loví ve dne, Ještěrka, Sněžný Drozd, Ukryté káně, Pírko, Hříbě v obklíčení, Sedící Los, Malý rys, Panter Jižní Hvězdy, Starý Zvěd, Četanwin, Svištící tomahawk, Hoton Kangi, Mato Tanka, Keya Woohiki Pa,

Táboření v Čokan Tate Yumni 2015


Tabor2015

Kryštof Robin, Bílý Hrom, Ógle Čaksi, Šipipi, 10 Veverek, Vraní ryk, Malý Měsíc, Malý Oheň, Wahinkpe Luta Watato, Usměvavá, Čan Wakpa Lan Ta, Dva údery,pevný dál, Hříva mustanga, Smělý, Noční Hvězda, Raněn v boji, Panter jižní hvězdy, Sedící los, Králičí oko, Loví ve dne, Vlčí Zub, Modrá Vážka, Sněžný Drozd, Ještěrka, Splašený Antilopa, Sluneční Puma, Studánka, Minul aby trefil, Malý Rys, Hříbě v obklíčení, Jana, Šimon, Jan, Svištící Tomahawk, Ztracené Kopí, Jiskra Léta, Kvítek Prérie, Ten který má dvě tváře, Ukryté káně, Pírko, Starý Zvěd, Wakpa ablakela, Mato Tanka, Tětiva, Kristína, Četanwin, Keya,

Táboření v Čokan Tate Yumni 2014


Tabor2014

Deset Veverek, Joachim, Suchá Vrba, Ógle Čaksi, Kojot, Četanwin, Studánka, Sněžný Drozd, Pírko ..., Petr, Raněn v boji, svištící tomahawk, Ondra, Ukryté káně, Ještěrka, Michal, František, Emma, David, Malý rys, Vlčí zub, Modrá vážka, Daniel, Vít, Mnoho ježků, Adam, Sedící Los, Valérie, ..., Vojtěch, Starý Zvěd, Matotanka, Četanwin, Ohnivá Tětiva, Úder, Hoton, Keya, Hrom, Červenozelený šíp,

Táboření v Čokan Tate Yumni 2013


Tabor2013

Vojtěch Krčma, Adam Fridrich, Deset Veverek, Ještěrka, Poštolka, Studánka, Fanda Kalod, Vítek Dynka, Lubko Nagy, Modrý kamínek, Aja Vitouchová, Kubík Vitouch, Libor pavlů /jěžek/, Ondra Málek, Krátký Luk, Metoděj bez jména, Petr Kovačičín, Mikuláš Vlček, Bartoloměj Vlček, David Fridrich, Čelí Zvěři, Patrik Hudeček, Jan Knorr, Anna Knorrová, Vraní Ryk , Michal Pitela, Emma Kelarová, David Pitela, Starý Zvěd, Ohnivá Tětiva, Řekuška, Dva údery, pevný dál, Mato, Keya, Suchá Vrba, Bizon, Richard Krejčí, Červenozelený Šíp,

Táboření v Čokan Tate Yumni 2012


Tabor2012

Sokol který tančí, Ztracená Stopa, Rosa, Ohnivá Tětiva, Tereza Trávníčková, Krátký Luk, Metoděj Boček, Fanda Kalod, Deset Veverek, Jesterka, Kuba Vitouch, Modrá vážka, Studánka, Sebastian Kelar, Lubomír Nagy, Vítek Dynka, Libor Pavlů, Anna Kurowská, David Pitela, Michal Pitela, Mikuláš Vlček, Bartoloměj Vlček, Ondra Málek, Anna Knorová, Jan Knor, Štěpán Grolík, Patrik Hudeček, Keya, Mato, Vrba, Zvěd, Ógle, Úder, Chřestidlo,

Táboření v Čokan Tate Yumni 2011


Tabor2011

Ondřej Martínek, Tereza Trávníčková, Stanka, Metoděj Boček, Rosa, Lubomír Nagy, Ondřej Boček, James Aitken, Jeanne Aitken, Vašek Palík, libor jezek, Sebastian Kelar, Martin Sušánka, Kristýna Kremplová, Vítek Dynka, Jakub Vitouch, Alice Vitouchová, Victoria Lucia Bod, Dominik Friml, Vilém Friml, Bartoloměj Vlček, Mikuláš Vlček, Poštolka, Štěpán Grolík, František Kalod, Veronika Langová, Luboš Pochop , Natálie Kobylíková, Adéla Demková, David Pitela, Michal Pitela, Sára Jarolímková, Dva údery,pevný dál, Chřestidlo, Starý Zvěd, Mato Tanka, Keya Woohiki Pa,

Táboření v Čokan Tate Yumni 2010


Tabor2010

Červenozelený Šíp, Štěpán, Modrý Kamínek, Mikuláš Vlček, Johana Vlčková, jesterka, 10 veverek, Dominik Friml, Vilém Friml, Vašek Palík, Libor Pavlů, Kristýna Kremplová, Matěj Boček, Ondřej Boček, Zuzana Glatzová, Bara M, Samuel Marek Kunert, Aja Vitouchová, Kuba Vitouch, Vojtěch Jakubů, David Ondráček, Vít Dynka, David Pitela, Michal Pitela, Honza Svoboda, Rosa, matotanka, Starý Zvěd, Lišák, Úder, Rosa, Keya Woohiki Pa,

Táboření v Čokan Tate Yumni 2009


Tabor2009

Lišák který zpívá, Keya Woohiki Pa, Mato Tanka, Dva Údery pevný dál, Starý Zvěd, Adam Ledina, Skrytý Dráp, Tančící Hvě›zda, Poštolka, Michal Grund, Vraní Ryk, Druhý Pes, Matěj Boček, Ondřej Boček, Rosa, Mnoho Ježků, David Tomandl, Černý Roh, Sýkorka, Modrý Kamínek, 10 Veverek, Ještěrka, Vašek Palík, Bílý Hrom, Usměvavá, Kristýna Kremplová, Monika, Dominik Friml, Vilém Friml, Ógle Čaksi, Bára M,

Táboření v Čokan Tate Yumni 2008


Tabor2008

Přišla ze západu, Adam Kovář, Adam Ledina, Michal Grund, Vraní Ryk, Druhý Pes, Lišák který zpívá, Modrý Štít, 10 Veverek, Mnoho Ježků, Rosa, Chř™estidlo, Ógle Čaksi, Sýkorka, Karolína Kryštofová, Markéta Kryštofová, Modrý Kamínek, Bílý Hrom, Usměvavá, Lucie, Černý Roh, Lucie Venclovská, Vytrvalý Drozd, Stín lovce, Pavel Vurbal, Adam Huličný, Poštolka,

Táboření v Čokan Tate Yumni 2007


Tabor2007



Táboření v Čokan Tate Yumni 2006


Tabor2006



Táboření v Čokan Tate Yumni 2005


Tabor2005



Táboření v Čokan Tate Yumni 2004


Tabor2004



Táboření v Čokan Tate Yumni 2003


Tabor2003



Táboření v Čokan Tate Yumni 2001


Tabor2001